Battlefield 3: Ostatnie starcie

28 września na publicznym serwerze klanu GRAVITY odbędzie się wydarzenie „Battlefield 3: Ostatnie starcie”. Od godziny 16:00 do godziny 20:00 będziecie mogli zagrać ze mną i innymi jutuberami w Pole Bitwy! Cały event streamowany będzie na stronie http://livespot.pl/ostatnie-starcie/ , a w jego trakcie odbywać będą się konkursy. Zasady konkursu, w którym można wygrać grę Battlefield 4 są następujące:
Aby zgarnąć jedną z trzech kopii Battlefield 4, należy:

1. Nagrać maksymalnie 30 sekundowy filmik z EVENTu. Kreatywność każdego z Was mile widziana. Może to być fragmovie, jakaś jedna świetna akcja. Wasz komentarz, muzyka. Wszystko dozwolone.
2. Osoby oglądające Twitcha również mają tę możliwość, jest wiele programów np. Action, który nagrywa z pulpitu. Nie ma problemu, abyście nagrali z Twitcha , albo bezpśrednio z gry. Obydwie formy dozwolone.
3. Taki filmik max. 30 sekund wrzucony na Wasz kanał YT. Link należy wysłać na : konkurs@gravitygaming.pl . Tytuł filmiku: EVENT Battlefield 3 LIVESPOT „tutaj nick z battleloga”.
Spośród wszystkich filmików, zostanie wybrane najlepsze 10, które zostaną umieszczone na stronie www.livespot.pl i tam przez 5 dni będziecie mieli możliwość głosowania. 3 najlepiej ocenione filmiki zgarniają BF4.
4. Oceniana będzie kreatywność nie jakość.
5. Wszelkie pytania dotyczące konkursu.
a) dołączając do jednego z plutonów: GRAVITY COMMUNITY i pisząc zapytanie na ścianie
b) wysyłając zapytanie do: MałaCytrynka lub MrKOKOSfly ( na fanpage FB albo na kanałach YT )
Dodatkowo dla osób, które odwiedzą ten EVENT na serwerze, na podstawie raportów z każdej zakończonej rundy, między uczestnikami odbędzie sie losowanie na zasadach http://www.losowe.pl/liczba ( każdy użytkownik będzie miał swoją liczbę ).
Zostanie wylosowane przemiennie: T-shirt Battlefield albo kubek i smycz Battlefield. O tym losowaniu postaramy się bezpośrednio komentować na live.

 • CyganQ

  Ja wygrałem Battlefield’a 4 Edycję Specjalną po tym evencie EA Polska w Warszawie, więc mnie już to niepotrzebne. 😀 Powodzenia dla innych. Szkoda tylko, że w Sobotę jadę do Wrocka i do wieczora mnie nie ma. 😡

  • Szczęście w nieszczęściu 😀

   • CyganQ

    Co racja to racja. 😀

   • dawid

    fak debily

 • LuqazPL

  Można wiedzieć do kiedy mamy oddać filmik? Jednak parę cięć i jakiś rendering by się przydał 😀

  • Na pewno jest na to co najmniej 1 dzień czasu…. przecież to tylko 30 sekund…

 • Na pewno wezmę udział ~ D0minikPL

 • CyganQ

  Fajnie by było jakby wszyscy ci YouTube’rzy/Streamerzy mieli swoje drużyny i robili bitwy, pod koniec eventu byłoby podsumowanie i wygrany Youtuber i jego drużyna miałaby jakieś nagrody, czy coś. 😀
  Zgadnijcie kto by wygrał ze mną, Dominikiem i Robinpie’m przy boku?! xD